PAYLAŞ

HAKKIMIZDA

Metromat Kartela ve Matbaacılık Hizmetleri

Sektördeki 20 yıllık Tecrübemizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız 60'ten fazla ülkeye kartela üretimi gerçekleştirmektedir.

Siz sayın müşterilerimizin bütün taleplerine konusunda uzman personelimiz ve kendi bünyemizdeki makine parkurumuzla en kısa zamanda cevap vermeye hazırız.

İlkemiz, kumaşlarınızda en az fire ile desenlerinizi koruyup gizleyerek, itina ve titizlikle en uygun kartela başlığını kullanıp söz verdiğimiz tarihte teslim etmektir.

Metromat ailesi olarak, sizlere herzaman;

EN iyiyi,
EN kaliteliyi,
EN ekonomik ve EN hızlı
şekilde kazandırmak hedefindeyiz.

Saygılarımızla...

Sizi ve firmanızın kalitesini yansıtacak sunum materyalleri ve ürünlerinizi en iyi şekilde sunabilmenizi sağlayacak kartela çeşitleri ile kaliteden taviz vermeden hizmet vermekteyiz.

Dünya genelinde birçok büyük markaya hizmet veren Metromat Hangerland kumaş kartela, tekstil kartela, duvar kağıdı kartela ve benzeri kartela çeşitleri ile tekstil sektörüne, ayrıca ihtiyaç duyulan sektörlere’de hizmet vermektedir.

Kendi tasarımlarınız olan kartelaların veya bizim sunduğumuz seçeneklerin hayata geçirilmesini sağlarken ürünlerinizde en az fire ile ekonomik sonuç artı kalite ilkemizi ön planda tutarak kartela üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.